Whatsapp
Ustam Yanımda 7/24 Yol Yardım
Kategoriler

Kalite Politikalarımız

Demiral Oto Tır Servisi sunduğu hizmetin her aşamasında kaliteli , güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak ilerlemesini çalışma sürekliliğinin anahtarı olarak görmektedir.

Şirket içerisinde kurduğu sistemin sürekli iyileştirilmesi için sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

Hizmet aşamasında müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve malların yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.

Firma sahibimiz yöneticilerimiz ve tüm çalışanlarımız bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler.

kayseri daf, kayseri mercedes, kayseri volvo, kayseri scania, kayseri motor ustası, kayseri man, kayseri tır motor ustası, kayseri daf ustası, kayseri daf servisi, kayseri mercedes ustası, kayseri mercedes servisi, kayseri volvo ustası, kayseri volvo servisi, kayseri scania ustası, kayseri scania servisi, kayseri tır motor servisi, kayseri man ustası, kayseri man servisi, kayseri motor servisi, kayseri tır tamiri, daf, mercedes, volvo, man, iveco, scania

Kalite Politikalarımız
X